תפאורה לתיאטרון

עם תפאורה לתיאטרון של ברוגט – כל העולם במה!

חברת ברוגט ברומטקס לאריגים מעמידה לשירות לקוחותיה ניסיון של למעלה משישה עשורים בתחום האריגים והטקסטיל. החברה מתמחה בייצור פתרונות הצללה רבים וכן בייצור בדים לכל מטרה ועניין כולל צביעת בדים, אשפרה, הדפסה וגימור סופי של הבד. מפעל החברה ממוקם במעלה אפרים ומצויד בציוד מתקדם, אשר מציב אותה בחזית הענף.

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

 

התמונות בדף זה באדיבות:

הצלם: כפיר בולוטין

עיצוב התפאורה והבמה: שני טור

show1 show2

הצוות שלנו

צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים בתחומם, אשר מבצעים כל שלב ושלב בעבודה בקפידה רבה. החברה וצוותה רואים עצמם מחויבים לייצור מוצרים בגימור מעולה, במראה איכותי ובעמידות גבוהה ביותר. השילוב שבין הניסיון, המקצועיות, הציוד המתקדם והחומרים המשובחים מאפשרים לחברה להעניק פתרונות איכות למגוון רחב של צרכים בתחום הבדים.

show3 show4

 

תפאורה לתיאטרון – הבדים

אחד מתחומי ההתמחות של החברה הינו ייצור והדפסה של בדים המיועדים לשמש תפאורה לתיאטרון. החברה מנוסה בעבודה מול מעצבים, וכן ערוכה לספק מענה לעבודות בכל קנה מידה, לרבות עבודות אשר צריכות להתבצע לפי לוח זמנים צפוף יחסית.

ניסיונה הרב של החברה בייצור של פתרונות הצללה איכותיים מקנה למוצריה בתחום תפאורה לתיאטרון איכות גבוהה במיוחד. הסיבה לכך טמונה בזאת שמוצרי החברה עומדים מדי יום ביומו במבחן האמת של השטח, בכל רחבי הארץ. לכן, לקוחותיה יודעים כי גם כאשר הם מזמינים תפאורה לתאטרון, הם יזכו לתפאורה איכותית שלא תמהר להיקרע, להיתלש או לאבד מצבעה.

show5 show6

כמו כן, משמעות הדבר כי מוצרי החברה יכולים לשמש בהצלחה רבה תפאורה לתיאטרון, לא רק בתיאטראות שונים ברחבי הארץ, אלא גם לאירועי תיאטרון פרינג’ ולאירועי תיאטרון המתקיימים תחת כיפת השמיים. בנוסף, יכולים לקוחות החברה ליהנות מפתרון מקיף אשר כולל תפאורה לתיאטרון ובנוסף פתרונות הצללה, לרבות ברזנטים, כיסויים ועוד – והכול תחת קורת גג אחת ובמחירים אטרקטיביים.

“כל העולם במה,” אמר המחזאי הנודע, ויליאם שייקספיר.

אם אתם רוצים להעניק לבמה שלכם מראה מעוצב, איכותי ושובה את העין ואת הדמיון, צוות ברוגט עומד לשירותכם! 

רוצים לראות אותנו בפעולה? צפו בסרטון

לכל עניין ושאלה צרו קשר באתר או בטלפון!