שמשונית מבית ברוגט

מחפשים שמשונית איכותית לכיסוי גגות חדרי הבית או המטבח?
רוצים לתת כיסוי הולם למסתור כביסה ולחפצים האחרים העומדים חשופים?
מחפשים בד איכותי לקרוי או כיסוי הרכב או החניון?

אנו מספקים שירותי הצללה, שמשוניות וברזנטים בכל הארץ
התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

מחפשים שמשונית איכותית לכיסוי גגות חדרי הבית או המטבח?
רוצים לתת כיסוי הולם למסתור כביסה ולחפצים האחרים העומדים חשופים?
מחפשים בד איכותי לקרוי או כיסוי הרכב או החניון?

ברזנט הינו בד גמיש מורכב מחוטים בעלי עמידות וחוזק רב ביותר הברזנט הינו בעל עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר קשים כמו שמש, רוח וגשמים..

קיימים בשוק סוגים שונים של שמשונית המשמשים למטרות ויעדים אלה – שמשונית לכיסוי לרכבים ולמכוניות חונות, שמשוניות לכיסוי קירות חשופים ורגישים כיסויי שמשונית ברזנט שונים למסתור כביסה ולחדרים החשופים למזג האוויר ולתנאים משתנים.

על מנת למצוא את שמשונית המתאימה לכם ביותר חשוב לברר ולהחליט איזה סוג ברזנט יתאים למטרה אמינות החברה רמתה המקצועית הניסיון והוותק שלה בשוק הברזנטים .

ישנן לא מעט חברות בתחום המייצרות שמשוניות במגוון תחומים אולם לא כל החברות הפעילות בתחום אכן בעלות הניסיון והידע המתאים ויכולות לתת את המענה הנכון לצרכיו של כל לקוח. על מנת ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לייצור של שמשוניות חשוב לפנות אל אנשי המקצוע המנוסים ואל החברות הוותיקות בתחום של ייצור שמשוניות.

אנו מספקים שירותי הצללה, שמשוניות וברזנטים בכל הארץ
התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

קיימים כמה חומרים שונים מהם נהוג לייצר שמשונת וביניהם בדים ייחודיים ו P.V.C, יריעות בדים מכותנה מחומרים סינטטיים ועוד. כל סוג של בד מיועד לשימוש שונה וחשוב לדעת להתאים אותו מראש. לקוחות רבים רוכשים שמשוניות וברזנטים מסוגים שונים מבלי להתאים אותם למטרתם, לתנאי מזג האוויר ולייעוד הנכון התוצאה היא שלעיתים תכופות הברזנט שמשונית נהרס כעבור עונה. על מנת להימנע ממצבים כאלה חשוב לפנות אל אנשי המקצוע המומחים והמנוסים שיתנו את המענה המלא לצורך שלכם.

שמשוניות מיועדות להגנה מפני שריטות וקילופים של קירות, סדקים וסימנים אחרים שיכולים להחליש את חומר הגלם. ישנן לא מעט שמשוניות כיום בתחום וחשוב לבחור אחת כזו שתחזיק מעמד למשך מספיק זמן וגם בחלוף כמה עונות. מאחר וכל לקוח הינו בעל צרכים ייחודיים משלו חשוב לפנות לחברה שיכולה לתת את המענה המושלם לצרכים השונים של כל לקוח.

צפו במבחר הדגמים של ברוגט בגלריית הכיסויים.
בדים איכותיים תוצרת כחול לבן רוכשים רק מחברת ברוגט!
צרו עימנו קשר 03-9222086 לקבלת שירות אדיב ומקצועי!