רשתות צל

רשת צל היא עוד פיתרון ליצירת הצללה ולהפחתת קרינת השמש במקומות או שטחים שטופי שמש.
פתרונות הצללה שכאלו אינם נפרשים רק כדי בכדי להגן על בני אדם. לעיתים רבות הן משמשת כאמצעי להצללה בחממות, גינות פרטיות או משתלות כדי להגן על הצמחייה מפתני התייבשות

  • בחברת ברוגט תוכלו למצוא מגוון פתרונות הצללה, וביניהם גם רשת צל.
  • ניתן להזמין בחברתנו פתרונות הצללה במגוון צבעים ובכל מידה שתחפצו, כך שתתאים לצרכיכם האישיים.

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

עבודות - רשתות צל

רשת צל – הפחתת קרינת השמש

רשת הצללה יכולה להגיע בצבעים כהים ובהירים ומשמשת במקרים אלו כגורם החוצץ בין הצמחייה וקרני השמש ובכך מסייעת להפחתת הקרינה הישירה (קרינת UV), מונעת נזקי קרינה ומשפרת את המיקרו-אקלים בסביבת הצמחייה.

מעופפים להם ללא הפרעה? הגנה מפני מזיקים באמצעות רשתות הצללה

בתחום החקלאות ניתן למצוא רשתות צל אשר משמשות גם להגנה על עצים רכים ושתילים צעירים מפני מזיקים וציפורים. רשתות הצל הללו לא מאפשרת למזיקים לחדור תחתה אל העץ השתיל, אך עדיין מאפשרת זרימת אוויר מלאה וקבלת מים. שימוש שכזה בחקלאות מאפשר יצירת תנאי גידול אופטימאליים

אנו מספקים שירות בכל אזורי הארץ
התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

רשתות צל לגני ילדים ובריכות

רשת למטרת צל הינה אמצעי נפוץ לצורכי הצללה בגני ילדים, בבריכות או פארקים ציבוריים. בכל מקום בו נוהגים ילדים לבלות בימי הקיץ חשוב להקפיד שיהיו מקומות מוצלים אך גם מאווררים שתחתם יוכלו ילדים לבלות ולשחק בחוץ. שהייה תחת צל בקיץ מונעת חשיפה ישירה של הילדים לקרני השמש המסוכנות במיוחד בגילאים רכים. יחד עם כללים נוספים להתנהגות חכמה בשמש, רשת מונעת כוויות שמש והתייבשות.

רשת צל – גם בטבע

רשת לצל היא פתרון הצלה יעיל לא רק עבור ילדים. שהייה תחתיה בקיץ, גם בשעות הצהריים הלוהטות מקלה מעומס החום, מגינה מפני קרינה ואפילו מביאה עימה בריזה נעימה ליושבים תחתיה. זו הסיבה שגם מבוגרים נהנים לשבת בצילן של רשתות צל בחופי ים, פארקים ציבוריים, פינות ישיבה במסלולי טיולים ועוד.

יצאתם לשטח? ובכן גם לחובבי הקמפינג מגיע הגנה. פרישת הרשת מאפשרת לכם ליהנות מצל בכל שעות היממה ובכל רחבי המאהל שהקמתם. גם מעל האוהל, גם מעל שולחן האוכל ואפילו מעל לרכב הפרטי. תוכלו לקחת עמכם רשת לכל פיקניק משפחתי בחיק הטבע וליהנות מהשהייה תחתה בכל שעות היום. כשאר אתם רוכשים מוצר מעין זה, חשוב שתבחרו בחברה שהתמחות שלה הוא בייצור והספקה של רשתות צל. רק חברה שמתמחה בייצור רשתות יכולה להבטיח לכם רשת איכותית שלא תיפרם בקלות כתוצאה מרוחות. בנוסף, חברה איכותית תוכל לספק לכם מוצר בצורה מהירה ומדויקת.