כיסויים לריהוט גן

תפירת כיבויים לריהוט גן בהתאמה אישית.
דגש על איכות כיסויים לאורך זמן ולכל מזג האוויר.
אספקה ישירות מהיצרן לצרכן

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

עבודות - כיסויים לריהוט גן

ברוגט – שומרים עליך ועל הרהיטים שלך!

 

תמיד חלמתם לשבת בנחת, לבלות ולארח חברים בגינה מטופחת משלכם. השקעתם מחשבה רבה בעיצוב החצר והמרפסת, ואת מיטב כספכם ברכישת רהיטי הגינה המפנקים, המעוצבים והאיכותיים ביותר. אולם כדי שאזור הגינה היפה שעיצבתם יישאר כך לאורך זמן, דרוש לכם פרט קטן אך מהותי נוסף כיסוי לריהוט גן

רהיטי גן נועדו להיות עמידים ככל האפשר בפני תנאי החוץ. אולם לאורך זמן הלחות והקרינה האולטרא-סגולה של השמש מותירות את רישומן אפילו על החסון והאיכותי שברהיטים, ובוודאי על כריות הריפוד הנאות והנוחות המעטרות רבים מרהיטי הראטן.

  

אנו מספקים כיסויים באזורי המרכז ובכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

תפרו לכם כיסוי לריהוט גן בהתאמה!

כאן אנחנו נכנסים לפעולה.חברת ברוגט ברומטקס לאריגים מספקת מגוון פתרונות להגנה ולשמירה על ריהוטי גן. כיסוי הנתפר בהתאמה לגודל הרהיט, כיסוי שמשיות בד להצלה או כיסויי ברזנט לפרגולות הקבועות מעל רהיטי הגן.

אנחנו מציעים לכם כיסויים העשויים מיריעות ברזנט איכותיות ועמידות מתוצרת כחול לבן, ולא מחיקויים בעלי איכות ירודה. ניתן לבחור מבין סוגי ברזנטים שונים לצורך הכנת כיסוי לרהיטי גן: PVC, קנבס, כותנה או ברזנט סינתטי. החברה מבצעת תפירת ברזנטים לרהיטי גן שונים: כיסוי לשולחן גינה, כיסוי נדנדות, כיסוי מערכות ישיבה וכן הלאה.

הברזנטים המיועדים לצורך זה מגיעים במבחר צבעים, וניתן להכין מהם גם גג מגן לאזור בו מוצבים הרהיטים אם בדמות שמשיות או גג נגד גשם המורכב על הפרגולה. ברוגט ברומטקס מציעים גם שירות לחידוש שמשיות וסוככים שבדיהם התבלו בשמש ברבות השנים או כל כיסוי ריהוט לגן אחר.

 כיסוי ריהוט לגן – למה דווקא בד ברזנט?

הברזנטים הינם בדים אטומים, בעלי צפיפות סיבים גבוהה, המונעים חדירת מים ובכך מגנים על הרהיטים מרטיבות. בעיית הרטיבות בחצר אינה בלעדית לעונת הגשמים, שכן גם בעונות חמות יותר נרטבים רהיטי הגן מדי יום בשל טל הלילה. הברזנטים גם יוצרים חוצץ איכותי ומגן מקרינת שמש ישירה, וכך מונעים דהייה של צבע הרהיט ופגיעה במראה הנאה שלו בשל ספיגת הקרינה האולטרא-סגולה יום אחר יום במשך שנים ארוכות.

כיסוי לרהיטי גינה מבית ברוגט ברומטקס המגן האולטימטיבי

הכיסוי שומר עליהם מפני התבלות ודהייה ומאריך את אורך חייהם. כל זאת מבלי הצורך לשנע את הרהיטים למקום מבטחים מוגן בכל יום גשם, רק לפרוש אותו והרהיטים מכוסים מכל פגע שמש, גשם, שלג או טל.