כיסויים לארגז חול

חברת ברוגט מתמחה בייצור ברזנטים ומגון פתרונות הצללה וכיסוי.

אנו מספקים כיסוי לארגזי חול באזורי המרכז ובכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

זהירות מארגזי חול בגני ילדים!

ארגז החול שבגן נראה כמקום תמים ומהנה למשחק עבור ילדים רכים בשנים, אך בין גרגירי החול לעתים מסתתרות בעיות תברואתיות לא נעימות – ביניהם מחלת הגזזת הוותיקה. כיסוי לארגזי חול בגני ילדים ובמגרשי משחקים לאחר שעות הפעילות יכול לשנות את התמונה מקצה אל קצה: כיסוי לארגזי חול מברזנט, והכל נראה אחרת.

 

אנו מספקים כיסוי לארגזי חול באזורי המרכז ובכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

מחלת הגזזת מפתיעה בשנים האחרונות בקאמבק לא צפוי:

מחלה פטרייתי זאת, שהיתה נפוצה בארץ בתחילת המאה ה-20 עד שהוכחדה, לפתע הופיעה מחדש במאה ה-21. זו אינה מגפה כבעבר, אך לאחרונה הופיעו עוד ועוד דיווחים על מקרי גזזת בקרב ילדים בגני ילדים שונים – מירושלים וצפת ועד יישובי השרון. ההפתעה היתה רבה, שכן זו מחלה המזוהה עם מדינות עולם שלישי. אולם אז התגלה הגורם האפשרי לשובה: ארגז החול התמים.

גזזת בארגז החול

הפטרייה היוצרת את המחלה מגיעה בדרך כלל מפרוותם של כלבים או חתולים שנפגעו ממנה. ארגז החול – חדיש ומטופח ככל שייראה – מופקר שומם ופתוח לאחר שעות הפעילות בשל היעדרו של כיסוי לארגז חול, ומושך בעלי חיים העושים בו את צרכיהם או חופרים בתוכו. מכאן מגיעה הפטרייה אל החול. הילדים הקטנים משחקים בו ולעתים אף מכניסים אותו לפיהם, וכך נדבקים בגזזת.

המחלה הפטרייתית יוצרת כתמים אדמדמים טבעתיים מעקצצים או כתמים קשקשיים, בעיקר על הראש (ולכן המחלה מכונה “פטרת הראש”), אך גם במקומות נוספים בגוף כגון הזרועות או הציפורניים. היווצרות הכתם בקרקפת מלווה לעתים גם בנשירת השיער בתוכו.

זוהי מחלה שאינה נעימה, מחייבת טיפול תרופתי והינה מדבקת מאוד – אם במגע עם החולה או בהעברת חפצים נגועים כמו מסרק וכרית. כאשר היא מתפשטת מאוד נוצרות קרחות בשיער או כתמים מגרדים רבים על הגוף, ואף להתנפחויות בבלוטות הלימפה.

 

כיסוי לארגזי חול – לעצור את הגזזת

גם גן חדש יכול ליפול קורבן להתפשטות גזזת בארגז החול. צריך, כמובן, להקפיד על החלפת החול בארגז בכל גן ילדים פעמיים בשנה, אולם אין זה מספיק. כדי למנוע את הסכנות התברואתיות מלכתחילה, כדאי לחסום את הגישה לחול עבור בעלי חיים משוטטים אשר נכנסים לשטח הגן – וזאת על ידי כיסוי לארגזי חול מברזנט.

כיסוי לארגזי חול מברזנט מאפשר לסגור את הארגז הרמטית לאחר שעות הפעילות, וכך למנוע מגע של חתולים וכלבים משוטטים עם החול, כמו גם את עשיית צרכיהם בתוכו, שהינה הגורם הראשון במעלה ליצירת זיהומים טפיליים בחול. חסימת אזור זה, האטרקטיבי עבורם כל כך בשל החול הרך, על ידי כיסוי לארגזי חול מברזנט, תבטיח לילדיכם משחק נעים, היגייני ובריא יותר.

ברוגט ברומטקס – הפתרונות כולם כבר אצלנו!