כיסוי נגד גשם

אנו מספקים כיסויים נגד גשם, פתרונות הצללה, ברזנטים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.
צרו קשר וקבלו שירות מקצועי ואיכותי ישירות ממפעל ייצור הברזנטים שלנו


התקשרו עכשיו 03-9222086 

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

עבודות -סגירות חורף

אם אתם מחפשים כיסוי גשם ברמה האיכותית ביותר שתוכלו למצוא הרי שחשוב לפנות לחברה בעלת ניסיון רב, איכותית ויעילה שיכולה לתת לכם את המענה המלא לצרכיכם. הפתרון במרבית המקרים הינו שימוש בברזנט. ברזנט נגד גשם הינו בד ייחודי המצריך בחירה מדויקת מתוך מגוון רחב של סוגי ברזנטים. מאחר וקיים מגוון רב של ברזנטים מסוגים שונים המיועדים לשימושים שונים, חשוב לפנות אך ורק אל חברות מקצועיות בתחום שיכולות להתאים ולייצר כיסוי מגשם באופן היעיל ביותר.   ישנם סוגים שונים של ברזנטים. במקור נועד הברזנט להגן מפני תנאי מזג אוויר לא קיצוניים שעלולים לגרום נזק משמעותי לקירות ולמשטחים, לחדרים לכביסה ועוד. הברזנט מספק הגנה מפני סדקים ודליפות מים, שריטות והיחלשות החומר מפני גשמים ותנאי מזג אוויר אחרים. כמו כן הגנה משמש חזקה וגורמים אחרים. לקוחות רבים בוחרים ברזנטים מסוימים שלאחר זמן קצר מתבלים ואינם מהווים עוד תועלת.   הברזנטים מיוצרים מכמה חומרי גלם שונים כאשר חשיבות חומר הגלם משנה בעיקר מבחינת ייעוד השימוש. ישנם ברזנטים המשמשים עבור כיסוי גשם העשויים סיבים צפופים של כותנה ואילו ברזנטים אחרים מיוצרים מ P.V.C. חומרים אלו מיועדים לתת כיסוי לרכבים ולמכוניות וכמו כן ניתן לקרות עם הברזנט מבנים ייחודיים לאחסון ואחסנה של חפצים ולהגנה מפני אלמנטים שונים.    

אנו מספקים כיסויי גשם ופתרונות הצללה וכיסוי בכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

    ברזנטים מקצועיים מיוצרים ונתפרים באופן אישי לכל לקוח ובהתאם לדרישתו וצרכיו, כך ניתן לתת לכל אחד את המענה המעולה והאישי ביותר המותאם עבור כיסוי גשם. בחברות מקצועיות ומנוסות תוכלו למצוא את השירותים המגוונים והמקצועיים ביותר הרלוונטיים לכל אחד. על מנת לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם חשוב לפנות לאיש מקצוע לצורך ייעוץ. חשוב לא לקחת ברזנטים רגילים ללא מדידה מוקדמת וללא ייעוץ מקצועי של אדם מהתחום.   חשוב לברר מה הניסיון של כל חברה והוותק שלה בתחום הברזנטים. ובתחומים הקרובים. ישנן לא מעט חברות בתחום של ברזנטים שלא כולן מכירות את התחום ויכולות להעניק שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר. על מנת שתוכלו להתאים לעצמכם את השירותים האיכותיים ביותר בתחום חשוב כי תבחרו כיסוי גשם איכותי ובעל צפיפות גבוהה של סיבי הבד. אנחנו מציעים ללקוחותינו ליהנות ממגוון בדים יוקרתיים ואיכותיים.    

צפו במבחר הדגמים של ברוגט בגלריית הכיסויים.

בדים איכותיים תוצרת כחול לבן רוכשים רק מחברת ברוגט!

צרו עימנו קשר 03-9222086 לקבלת שירות אדיב ומקצועי!