כיסוי ברזנט נגד גשם

מגוון פתרונות ברזנטים איכותיים ומותאמים אישית לכל מזג האוויר וכמו כן ברזנטים נגד גשם וקירוי ישירות ממפעל ייצור ברזנטים בפתח תקווה

התקשרו עוד עכשיו:03-9222086

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

עבודות - ברזנטים לפרגולה

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

ברזנט נגד גשם של ברוגט ואתה מכוּסה!

החורף הישראלי אמנם לא ארוך וגשום במיוחד, אך גם הוא עלול לפגוע אנושות בבתי עסק ובחנויות רחוב. כל בעל עסק יודע שגשם, ולו הקל ביותר, גורם ללקוחות רבים להישאר בבית, וכפועל יוצא להפסדים ניכרים בהכנסות. גם אנשים פרטיים רבים מגלים במהרה שהחורף הישראלי מונע מהם ליהנות מחצר ביתם בחלק לא מבוטל של השנה. עבור כל אותם בעלי עסקים ואנשים פרטיים חברת ברוגט מציעה כיום פתרון מושלם – ברזנט נגד גשם.

ברזנט נגד גשם – למניעת אובדן הכנסות לבעלי עסקים ומסעדות

ברזנט נגד גשם הוא הפתרון האידיאלי עבור בעלי עסקים שמעוניינים להבטיח שלקוחות ימשיכו לפקוד את בית העסק שלהם גם בימי החורף הגשומים. חנויות רחוב, בתי קפה, מסעדות, גני אירועים ועוד יכולים להשתמש בברזנט נגד גשם כאמצעי לחיפוי ולקירוי החלק החיצוני של המקום, כדי להגן על סחורתם וכדי להבטיח שלקוחותיהם יוכלו ליהנות ממקום יבש וחם גם בחורף.   geshem1      geshem2      geshem3     ברזנט נגד גשם הוא למעשה כיסוי נגד מים. מדובר ביריעות בד שמשונית קשיחות שמספקות בידוד הרמטי מפני הגשם. את יריעות הברזנט ניתן להתקין כגג בלבד, או גם כקירות לחלקו הפתוח של העסק. ברזנט אטום למים מספק הגנה הן מפני גשם והן מפני רוחות וקור. היריעות המאסיביות והקשירות עמידות גם בפני משבי רוח חזקים במיוחד, ובכך הן מספקות הגנה מושלמת לשוהים תחתן.

צבעים שונים ודגמים שונים

עם ברזנט נגד גשם הלקוחות ימשיכו לפקוד את המסעדה, בית הקפה, החנות או גן האירועים שלכם גם בחורף. כשהלקוחות יודעים שתנאי המקום מאפשרים להם לבלות, לקנות, לאכול, לשתות וליהנות מבלי להירטב או לקפוא מקור, הם לא יישארו בבית גם ביום גשום במיוחד. אם אתם מוטרדים מההיבט האסתטי של ברזנט נגד גשם – הסירו כל חשש מלבכם. ברזנט נגד גשם הוא אינו תוספת שמכערת את חזות העסק שלכם. חברת ברוגט מציעה ברזנטים במגוון צבעים ודגמים, שיכולים להתאים לעיצוב של כל עסק ולהפוך את השהות תחתם לנעימה ומזמינה. ניתן אף למצוא ברזנט שקוף אשר לא יחסום ללקוחותיכם את הנוף. אין ספק שברזנט נגד גשם הוא הפתרון המושלם למניעת אובדן הכנסות בחודשי החורף.

ברזנט נגד גשם – פתרון ביתי אופטימלי וכיסוי מקסימלי

ברזנט נגד גשם הוא פתרון יעיל לא רק עבור בעלי עסקים. גם בעלי בתים פרטיים שמעוניינים ליהנות מגינתם או מחצר ביתם בחודשי החורף יוכלו להפיק ממנו תועלת. ברזנט אטום משמש ככיסוי נגד גשם לפרגולה המספקת הצללה בלבד. כך הוא יכול לספק איטום מושלם לכל מי שרוצה לשהות בחצר ביתו גם כשיורד גשם. זאת ועוד, ברזנט נגד גשם משמש גם כאמצעי מושלם להגנה על ריהוט הגן שלכם מפני נזקי הגשם, וככיסוי אופטימלי לכל ציוד שאתם מאחסנים בחצר הפרטית: כיסאות, שולחנות, מכסחת דשא, ברביקיו ביתי, אופניים וכדומה.    

חברת ברוגט שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בתחום הברזנטים ולהציע לכם את הפיתרון האידיאלי עבור חודשי החורף – ברזנט נגד גשם.