ברזנטים לפרגולה

הפרגולה שלכם צריכה חידוש? מחפשים כיסוי ברזנט שיספק את ההגנה הטובה ביותר לסגירה וקירוי הפרגולה שלכם?
רוצים להגן עליה מפני השמש והגשם בעונות? אין ספק שהפתרון הוא ברזנט לפרגולה  איכותי
אשר ישמור עליכם מפני תנאי מזג אוויר בקיץ ובחורף.

 

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

עבודות - ברזנטים לפרגולה

 

כיצד בוחרים ברזנט לפרגולה באופן שיבטיח את תקינותו ואיכותו?

הברזנט המומלץ למטרות קירוי וסגירות פרגולה לחורף עשוי משמשונית שהינה למעשה ברזנט המיוצר משילוב של בד עשוי מסיבים וחוטים בעלי חוזק רב במיוחד כבסיס ויציקת חומר סינטטי הנקרא פי.וי.סיגמיש. בד הברזנט אטום לשמש ולגשם ומגן על המבנה מרוחות חזקות ומתאים לכל תנאי מזג אוויר קשים.

כשמזמינים ברזנט חשוב לוודא שיהיה עשוי מחומר באיכות טובה ומיוצר ע”י  חברה אמינה וותיקה בתחום. כמו כן בהזמנה של ברזנט לפרגולה חשוב לוודא כי לקחתם את המידות המתאימות וכי גם בחורף יהיה הברזנט עומד בתנאים המתאימים.

אנו מספקים ברזנטים לפרגולה ומגוון פתרונות הצללה בכל הארץ
התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

במקרים רבים לקוחות מבקשים להוזיל את מחיר הברזנט ומזמינים ברזנט באיכות ירודה וכעבור עונה אחת של קיץ או חורף הברזנט מתבלה והופך לחסר ערך. מסיבה זו חשוב לפנות לחברה מקצועית שאנשיה מיומנים ובעלי ניסיון רב שנים, אדם מקצועי המכיר את רזי השימוש וההתקנה של ברזנטים יכול תמיד לתת את המענה המלא. ישנן לא מעט חברות המייצרות ומשווקות ברזנטים לפרגולות ואולם לא כל החברות בתחום אכן מכירות את סוגי הברזנטים השונים ויכולת התפירה וההלחמה שלהן ירודה כך שאינן יכולות להציע מענה איכותי לצורך של לקוחות שונים.

קיימים חומרי גלם שונים מהם מייצרים ברזנט – כאשר כל אחד מהם הינו בעל יעד שונה. ישנם ברזנטים ארוגים מחוטי כותנה מחוטי פוליאסטר או מחוטים אקריליים בשם דראלון. יריעות השימשונית הינן יריעות מחומר P.V.C  חומר אמין וחזק ואם מייצרים מהסוג הטוב  ניתן לעשות בו שימוש לכיסוי כלים וכיסוי רכבים כיסוי עגלות נגרר ושימושים אחרים. כל אלה הינם ברזנטים ייחודיים המגנים במיוחד מפני מים וכל תנאי מזג אוויר.

ניתן למצוא גם ברזנטים המשמשים מבנים ממש תודות לצורתם הייחודית וכן תודות לאיכותם וחוזקם של הבדים.

צפו במבחר הדגמים של ברוגט בגלריית הכיסויים.
ברזנטים לפרגולה תוצרת כחול לבן רוכשים רק מחברת ברוגט!
צרו עימנו קשר 03-9222086 לקבלת שירות אדיב ומקצועי!