ברזנטים לגני ילדים

  • קבוצת ברום מתמחה בייצור ובהתקנה שלרשתות צל וברזנטים לגני ילדים:
  • רשתות צל איכותיות
  • מחומרים חזקים מתוצרת כחול-לבן 
  • מחירים ללא תחרות

מוצרינו מיועדים בין השאר עבור גני ילדים, בתי ספור ומוסדות אחרים.
היריעות מיוצרות בקפידה מחומרים איכותיים, בשלל עוביים, צבעים ודוגמאות.

    יש לכם שאלות? צרו קשר ונשמח לסייע!

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

קבוצת ברום – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

עבודות - ברזנטים לגני ילדים

ברזנטים לגני ילדים – בריאות

הצורך בברזנטים לגני ילדים, הוא בראש ובראשונה שמירה על בריאות הילדים. חלק מהפגיעות שהילדים חשופים אליהם הם מכות שמש או במקרים נדירים יותר פגיעות עור כאלו ואחרות.

yeladim1  yeladim2        yeladim3

ברזנטים לגני ילדים – רשתות צל להגנה מפני קרינת השמש

ניתן לפרוס יריעות ברזנט כרשת צל מעל חצר המשחקים בגן, ובייחוד מעל למקומות כגון ארגז החול, בהם מעבירים הילדים זמן רב, ואינם בהכרח מוגנים מפני השמש הישראלית. אומנם אין די בברזנטים לגני ילדים על מנת לספק לילדים את מלוא ההגנה לה הם זקוקים מפני השמש, אולם אין ספק כי פתרונות הצללה מסוג זה משפרים באופן משמעותי את רווחת הילדים, ואף חשובים לשמירה על בריאותם.

ברזנטים לגני ילדים – גדר חשופה

שאנו שולחים את ילדנו לגן, אנו מצפים שהביטחון והפרטיות של הילדים שלנו לא יפגע. כמובן שכל גן מבוצר בגדר מתכת, אבל אין זה אומר שהפרטיות של ילדנו לא נפגעת. אסור שתהיה התקשורת לא מאושרת עם העולם החיצון. בגלל סיבה נוצרו ברזנטים לגני ילדים, הם יכולים לעטוף את הגדר החשופה ולשמור על הילדים בזמן שהם משחקים, ולנו על ראש שקט יותר שאנו לא איתם.

yeladim4 yeladim5 yeladim6

ברזנטים לגני ילדים – לשמירה על בטיחות הילדים

בנוסף, ברזנטים לגני ילדים מסייעים במניעת השתחלות של ילדים מבעד לסורגי הגדר. להיבט זה חשיבות רבה ביותר, שכן במידה שהילד מצליח להשתחל אל מחוץ לגן, הרי שבאין שיקול דעת בוגר, הוא עלול להיפגע מאינספור גורמים, או פשוט לגרום לחששות רבים להוריו, לצוות הגן וכמובן לעצמו. גם במידה והילד אינו מצליח להשתחל מבעד לסורגים, הרי שהוא עלול להיתקע בין שלבי הסורגים, להיפצע או להיחנק.

ברזנט לכיסוי של ארגז החול בגן

ארגז החול בגן הוא אזור בו הילדים נוהגים להתפלש בו ולהתכסות בחול מכף רגל ועד ראש. בשנים האחרונות גברה המודעות לכך שארגז החול האהוב על הילדים הוא מקור תחלוּאתי לא קטן וזאת בשל סיבות שונות.
בסוף יום הגננות והילדים הולכים לביתם, אך בשעות אלו חודרים לארגזי החול חתולים ושאר בעלי חיים קטנים,אשר לעיתים מטילים שם את צרכיהם.

כמו כן, ארגז החול הינו אזור אליו יכולים לחדור חרקים, טפילים, תולעים וכדומה, אשר מקננים בו, מטילים בו ביצים וכן יכולים להוות סכנת עקיצה ואלרגיה לילדים.
גם הרטיבות הלילית וכן ימי גשם חורפיים מוסיפים לארגז החול תוספת של לחות, חיידקים ועובשים שונים אשר אינם בריאים לילדים.
הפתרון לכל אלו הוא כיסוי ברזנט לארגז החול אשר מונע את חדירתם של כל הנ”ל, ושומר על ארגז החול נקי וכמובן על הילדים ממגוון סוגי תחלואה שונים.

זקוקים ליריעות ברזנט?
צוות קבוצת ברום סיפק את שירותיו עבור גני ילדים, בתי ספר ומוסדות רבים.
נציגינו ישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי, הכוונה בבחירת המוצרים המתאימים ביותר לצורכיכם, וכמובן שירות מכל הלב –
כי עם השירות ומוצרי האיכות של ברוגט אתם מכוסים!