אילו אמצעי הצללה עדיפים? סוככים או פרגולות? כידוע, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו.

להלן מספר טיפים כיצד תוכלו לבחור את פתרון ההצללה הטוב עבורכם:

1. הצללה? האם אתם צריכים להקים הצללה למשאית? מחפשים כיסוי לטרקטורון או כיסויים לאופנוע ים? בגינתם מצויים רהיטי גן ועץ העומדים בשמש? אז כמובן שכיסוי ברזנט יהיה הפתרון המושלם בשבילכם. אם יש לכם בית קפה ואתם מחפשים אחר פתרונות הצללה לחלקו החיצוני, תוכלו לעשות זאת בעזרת, רשת צל או אולי הצללה בעזרת פרגולה. במידה והנכם בעלי חנות או משרד בעל חלון אליו חודרת השמש ומעוניינים במעט הצללה סוככים יהוו פתרון מצוין עבורכם.

2. תקציב – ברגע שהחלטתם לבצע הצללה, החליטו על תקציב מראש והשתדלו לא לעבור אותו. שימו לב שהצללה בעזרת כיסויי ברזנטים או רשתות צל הינה זולה ברוב המקרים מאשר פרגולה או סוככים. עשו מחקר שוק ובדקו את המחירים השונים, שימו לב מי היצרן חברות רבות משווקות מוצרים מסין הידועים באיכותם הירודה, חפשו המלצות קונים שכבר התנסו במוצרי הצללה של החברה בה הנכם מתעניינים.

3. בלאי של חומר – שימו לב כי הצללה בעזרת פרגולה מעץ יכולה להינזק במשך השנים בגלל תנאי מזג האוויר. בד העשוי פוליסטירן הינו חזק מאוד ועמיד במשך השנים.

הרכבת סוככים או פרגולות – רצוי עם בעל מקצוע

1. שימו לב, לא כל אחד יכול להקים סוככים או פרגולות, הקמת פרגולה או סוככים לבד יכולה להיות מהלך מסוכן ולא בטיחותי. לכן, פרגולה כידוע צריכה להיבנות אך ורק על ידי בעל מקצוע. כמו כן, כיסויים כדוגמת ברזנטים ויתר פתרונות הצללה, רצוי לרכוש מחברה הידועה במוצריה האיכותיים המייצרת את מוצרי ההצללה שלה רק על ידי בעלי ניסיון.

2. כיסויים מיועדים בדרך כלל כדיי לאחסן ציוד יקר ערך, ברגע שהסוכך יבנה על ידי מישהו לא מקצועי, ישנו סיכוי כי הוא לא יעשה את העבודה שלשמה הוא הוקם.

לסיכום

פרגולה וסוככים מהווים פתרונות הצללה נהדרים. לכן יש לשכור בעל מקצוע מוסמך שיוכל לתת לך פתרון מדויק ומותאם אישית לצורכי ההצללה.

אל תתפתה להצעות זולות ולא אמינות ושיהיה לך בהצלחה!