ברזנטים

ברזנטים הם יריעות אטומות למים אשר ארוגות בצפיפות וספוגות בחומרי איטום. בעבר שימשו ברזנטים לייצור ה”בדונים” – אותם מבני עץ ארעיים שהוקמו במעברות. קורות הבדונים היו קורות עץ, וביניהן נתחו ברזנטים שהגנו על הדיירים. היום משמשים ברזנטים כבדים ליצירת כיסויים שונים, כאשר ישנם כאלה העשויים מסוגים שונים של בדים ומחומרים שונים. היריעה הנפוצה ביותר מבין יריעות ההצללה היא השמשונית.

שמשונית – קווים לדמותה

שמשונית הינה בעצם יריעה העשויה PVC, והיא אטומה לחלוטין. בזכות היותה אטומה לגמרי ומסננת מצוינת של קרני שמש מסוג UV, נחשבת שמשונית כסוג של ברזנט המספק הגנה מושלמת הן מפני גשם ומים והן מפני השמש. עובדה זו הופכת את אותם ברזנטים מסוג שמשונית להיות אלה שבהם משתמשים לצורך קירוי של שטחים שונים ביניהם שטחים לקיום אירועים, בריכות שחייה, ארגזי חול, פארקים וגני שעשועים וכמובן גם גינות פרטיות ומרפסות. בנוסף משמשים ברזנטים אלה בתפקיד כיסויים לריהוט גן, כיסויים למשאיות ועוד.

בהקשר זה חשוב לציין, כי ברזנט נגד גשם הוא פתרון מוצלח במיוחד עבור בתי קפה ומסעדות בעלי שטח חיצוני, שאינם מעוניינים לאבד מפרנסתם בחודשי החורף. ניתן להישג ברזנטים לצורכי סגירות חורף במגוון רחב של צבעים ושל דגמים, וכך לאפשר ללקוחות להמשיך לשבת בשטח החיצוני של המקום, מבלי להירטב.

לא רק ברזנטים – פתרונות הצללה נוספים

למרות הוותק הרב שיש לברזנט והיעילות הרבה שלו בקירוי שטחים ובכיסוי חפצים, ישנם פתרונות הצללה נוספים שאינם פחות טובים. פתרון כזה, למשל, הוא רשת צל. מדובר בבד ארוג בצפיפות רבה, המפחית באופן משמעותי את קרינת השמש ומיועד בדרך כלל לקירוי שטחים גדולים כגון שטחי אירועים, בריכות שחייה, ארגזי חול, גני שעשועים, חממות, גינות פרטיות, שטח קמפינג ועוד. רשת צל מאפשרת קירוי של שטחים נרחבים, משום שהיא מיוצרת בהתאמה אישית על פי המידות שאתם מספקים. פתרון הצללה נוסף הוא אוהלים, המאפשרים קיום אירועים בשטח גם בגשם וגם בשמש. ישנם אוהלים מעוצבים הכוללים פתחי יציאה וחלונות, ומאפשרים למוזמנים שלכם להרגיש שהם בטבע אבל להיות מוגנים מפגעי מזג האוויר.

פתרונות הצללה באיכות גבוהה – ברוגט לשירותכם

ברוגט הוא מפעל לייצר פתרונות הצללה מסוגים שונים, ביניהם ברזנטים, רשתות צל, אוהלים וכן כיסויים לארגזי חול, כיסויים למשאיות ולרכבים ועוד. החברה מקפידה על ייצור מקצועי ואיכותי, שיבטיח לכם הגנה מושלמת מפני הגשם ומפני השמש כאחד. כל המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות קפדנית, על מנת להבטיח שאתם תקבלו את המוצר ואת השירות הטוב ביותר. בנוסף לאותם פתרונות הצללה שהוזכרו, אנו מייצרים גם תפאורה לתיאטרון מבדים איכותיים, ומשרתים תיאטראות קטנים וגדולים ברחבי הארץ.

לקבלת מידע נוסף אודות ברזנטים, כיסויים, רשת צל ועל פתרונות הצללה נוספים –
פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!