כיסויים

חברת ברוגט מייצרת ומשווקת כיסויים למגוון רחב של שימושים כגון: כיסויים לרכב, כיסוי למשאיות, כיסויי ברזנט לפרגולות וסוככים, כיסויים לסוכות, כיסויים למסעדות, כיסויים לריהוט גן ועוד.

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור ברזנט איכותי ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם ברזנט לפרגולה שאינו מחזיק מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

כיסויים לרכב

מבחר כיסויים לרכבים בגודל סטנדרטי ובמידות לפי הזמנה. כיסויים לרכבים מיוחדים כגון: כיסויי ברזנט לטרקטרונים, כיסויים לרכבים צבאיים, כיסויים לרכב קטן (סמארט, מכונית גולף) כיסוי לגי’פים וכדומה.

עבור אילו שימושים מיועדים הכיסויים?

כיסויים ופתרונות הצללה זה משהו שהן חברות, והן אנשים פרטיים צרכים כדי להתגונן מהגשמים והקור בחורף, ומקרני השמש האכזרית בקיץ. הצורך בכיסויים מתעורר בהרבה מקומות, בגינות ובמרפסות של אנשים פרטיים, שכן בעונות שנה מסוימות אי אפשר ליהנות ממרפסת לא מכוסה.

אנו מספקים כיסויים מכל הסוגים בכל אזורי הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

כיסויים למשאיות

גם משאיות זקוקות לכיסויים, שכן חלק המשא של המשאית מגיע בדרך כלל עם תיחום ברזל קליל בלבד. אם רוצים להגן על הסחורה שיש בתוך המשאית מפני קרני השמש ההרסניים או מפני גשמים או סתם עיניים סקרניות, אז הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כיסוי המשאית.

כמובן שיש לכסות את המשאית באמצעים הנכונים המתאימים לצורך זה. המשאית נוסעת במזג אוויר שונה ולכן הכיסוי של תא המטען נחשף להרבה אתגרים. הוא צריך להיות עמיד לרטיבות, לרוחות וסופות וגם לחום קיצוני. לא הגיוני להחליף את הכיסויים של המשאית בכל פעם שמתחלפת העונה.

החומר שמשמש בדרך כלל לכיסויים של משאיות זה ברזנט שהוא חומר עמיד הן מפני גשם והן מפני קרני השמש. הברזנט, בשל עמידותו, משמש גם ליצור יריעות הצללה.

ברוגט – כיסויים ופתרונות הצללה איכותיים

בתחום הזה של כיסויים ופתרונות הצללה, מי שיכול לתת את הפתרון הטוב ביותר זו חברת ברוגט, המייצרת את מוצריה בארץ, וכך יכולה לפקח מקרוב על איכות העבודה והחומרים. שלא כמו כיסויים מיובאים, שלא ניתן לדעת בוודאות ממה הם עשויים.

למעשה השקעה בסחורה ישראלית איכותית יכולה דווקא לחסוך הרבה כסף, שכן זה עדיף על פני רכישה של כיסויים זולים המיובאים מחו”ל כל שנה ובכל פעם לשלם על התקנה. פרט לזה, לקנות כחול לבן זה תרומה לכלכלה הישראלית, זה מספק מקומות עבודה לישראלים ומשאיר את התעשייה הזו בתוך גבולות המדינה.

כיסוי לסוכה

יש גם שימושים עונתיים במתקני הצללה וכיסויים, כמו למשל כיסויים לסוכות. צרכנים גדולים מאוד של כיסויים לסוכות הם: מסעדות, בתי קפה ומקומות בילוי נוספים. חג הסוכות הוא חג שבו הרבה מהאוכלוסייה העובדת של מדינת ישראל בחופש ולכן מנצלים את הזמן לבילויים, ואיזה בילוי מוצלח לא מסתיים בארוחה טעימה במסעדה? כדי להרגיש את החג, אנחנו נעדיף לאכול במסעדות שהציבו סוכה.

שומרי המסורת יתכן ויסרבו לאכול במסעדה שאין בה סוכה. בכל מקרה, הצבת סוכה בבית קפה יכולה להביא הרבה מאוד לקוחות שיכסו את עלותה של הסוכה. ניתן לומר במקרה כזה שהשימוש בכיסויים לסוכות הוא רק למשך שבוע ולכן ניתן לחסוך בעלויות ולהשתמש בחומרים זולים. אבל אפשר גם להשקיע קצת יותר ובשנה הבאה להשתמש באותם הכיסויים, אולי כך נחסוך יותר כסף בסופו של דבר.

כיסויים למסעדות

המסעדות יכולות להזדקק גם לסוככים במהלך חודשי החורף. במרבית בתי הקפה יש אופציה לשבת בחוץ או בפנים. יש אנשים המעדיפים לשבת בחוץ כי זה מאפשר להם לעשן, יש שם גם יותר אוויר וזה מאוד נעים בסתיו ובאביב. הבעיה היא שבמהלך חודשי החורף זה עלול להיות מקום מבוזבז וחבל כי משלמים עליו שכירות. סוככים יכולים ליצור מצד אחד הגנה מפני הקור ומצד שני לספק אווירה נעימה ולמעשה למשוך לקוחות גם למקומות ישיבה בחוץ.

אם אתם זקוקים לכיסוי לגינה, למרפסת, לכבוד אירוע שאתה עורך או כיסוי למשאית, כדאי לבדוק את המוצרים של ברוגט ביח”ר לאריגים בע”מ, חברה ישראלית אמינה המייצרת מוצרים “כחול לבן”.

 למידע נוסף ושאלות, צרו עימנו קשר: 03-9222086