יריעות הצללה

מגוון יריעות הצללה איכותיות ישירות מהמפעל

ליצירת קשר ומידע נוסף
התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

למעלה מ

פתרונות הצללה איכותיים

למעלה מ

עבודות

למעלה מ

לקוחות

למעלה מ

שנות פעילות

חשוב מאוד לבחור יריעות הצללה  איכותיות ברמה גבוהה המיוצר  על ידי חברה איכותית. רבים רוכשים לעצמם יריעות הצללה  שאינן מחזיקות מעמד מעבר לעונה אחת וכאשר היא חולפת  מתעורר הצורך בהתקנת ברזנט חדש.

 

הצללה והכל – בשבילכם!

ברוגט – בית חרושת לאריגים מכירה היטב את האקלים בארץ, ומחזיקה בידע מקצועי רב בתחום הבדים ובתחום פתרונות הצללה. ניסיונה הרב מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות ושירותי הצללה בסטנדרטים גבוהים ביותר, אשר מותאמים לתנאי מזג האוויר בארץ, ולכן יכולים לספק מענה יעיל ואיכותי לקרינת השמש או לגשמים בחורף. כדי להבטיח את איכות מוצריה, מקפידה החברה לבצע ביקורות איכות דקדקניות, במסגרת הסמכתה לתקן Iso 9001:2000.

לאורך שנות קיומה הרבות, זכתה חברת ברוגט להעניק את שירותי הצללה לעסקים ולחברות רבים מספור, וכן למועצות אזוריות, לעיריות, למוסדות, מפעלים ועוד. הצוות המסור של החברה ישמח לעמוד גם לשירותך, לייעץ, להשיב על שאלות ולעזור גם לך ליהנות מפתרונות הצללה כחול-לבן ולהצטרף למשפחה הנרחבת של לקוחותינו המרוצים.

עבודות - יריעות הצללה

שאנו מבלים את זמננו בחוץ בזמן הקיץ הרבה פעמים אנחנו לא באים מוכנים למזג האוויר החם. דוגמא אחת שהיא מאוד נפוצה, וקורה בכל מקום היא גני משחקים. המקום בו הילדים רצים, נהנים ומשתוללים די הרבה שעות וכל זה מתחת לשמש הלוהטת מעל ראשם. הרבה פעמים לגני המשחקים אין שום דבר שישמור על הילדים ועל ההורים שלהם מפני קרני השמש.

יש פתרון לבעיה, פתרונות הצללה בפתח תקוה!

יש אפשרות לפתור את הבעיה ולתת לילדים לשחק בלי חוקים כמו למשל, אפשר לצאת בגן רק עם כובע, וזאת על ידי יריעות הצללה, הדרך בה מותקנות היריעות היא באמצעות, מתיחת בד גדול מעל גן המשחקים, שנותן הגנה מאוד טובה נגד השמש ועם זאת גם הגנה לילדים בזמן המשחק. ברוגט מציעה יריעות הצללה בפתח תקווה לפי הצורך.

יריעות הצללה בפתח תקווה – גם בבריכות שחיה

הרבה מאיתנו אוהבים ללכת לבריכה, או לים בחודשי הקיץ החם, בשביל להירגע, וליהנות מהמים הקרים. אחרי או לפני הטבילה אנו יושבים ונרגעים. יש כאלו שרוצים להשתזף מהשמש, ויש כאלו שרוצים להימנע מהשמש בכל מחיר, ולשבת מתחת למשהו שיגן עליהם מפני קרניה של החמה. לאותם אנשים שרוצים להימנע מהשמש נמצאה פתרון בצורת יריעות הצללה. הם נותנים את ההגנה לאורך זמן והרגשה נעימה שרק אפקט הצללה יכול לתת בזמנים חמים מאוד ברוגט מייצרת ומשווקת מגוון יריעות ופתרונות הצללה לכל מיני אירועים. יש המון מקרים בהם יכולים לחסוך המון עבודה ולתת הרגשה של בטחון לאנשים, בכל מיני אירועים שאתם מתכננים מחוץ לבית. דוגמא טובה היא: יום הולדת לאחד הילדים, אתם רוצים ליצור אירוע לילד מתחת לכיפת השמיים, שבו הילדים יוכלו לרוץ ולהשתולל. אבל מצד שני אתם רוצים שיהיה גם מקום שבו יהיה אפשר לשבת בלי להיפגע מהשמש. יריעות יכולות להגיע בכל מיני צורות לפי הצורך למשל: המוצר יכול להגיע בצורת ביתן מבד שנותן הגנה מרוב סוגי מזג האוויר, יש לו חלונות ודלת. הביתן יכול להגיע בכל מיני גדלים וזאת לפי בקשת הלקוח    

ליצירת קשר ומידע נוסף התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי