כיסויים לריהוט גן

ברוגט – שומרים עליך ועל הרהיטים שלך!

תמיד חלמתם לשבת בנחת, לבלות ולארח חברים בגינה מטופחת משלכם. השקעתם מחשבה רבה בעיצוב החצר והמרפסת, ואת מיטב כספכם ברכישת רהיטי הגינה המפנקים, המעוצבים והאיכותיים ביותר. אולם כדי שאזור הגינה היפה שעיצבתם יישאר כך לאורך זמן, דרוש לכם פרט קטן אך מהותי נוסף כיסוי לריהוט גן

רהיטי גן נועדו להיות עמידים ככל האפשר בפני תנאי החוץ. אולם לאורך זמן הלחות והקרינה האולטרא-סגולה של השמש מותירות את רישומן אפילו על החסון והאיכותי שברהיטים, ובוודאי על כריות הריפוד הנאות והנוחות המעטרות רבים מרהיטי הראטן.

gan1 gan2 gan3

 

 

אנו מספקים כיסויים באזורי המרכז ובכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

 

תפרו לכם כיסוי לריהוט גן בהתאמה!

 

כאן אנחנו נכנסים לפעולה.חברת ברוגט ברומטקס לאריגים מספקת מגוון פתרונות להגנה ולשמירה על ריהוטי גן. כיסוי הנתפר בהתאמה לגודל הרהיט, כיסוי שמשיות בד להצלה או כיסויי ברזנט לפרגולות הקבועות מעל רהיטי הגן.

אנחנו מציעים לכם כיסויים העשויים מיריעות ברזנט איכותיות ועמידות מתוצרת כחול לבן, ולא מחיקויים בעלי איכות ירודה. ניתן לבחור מבין סוגי ברזנטים שונים לצורך הכנת כיסוי לרהיטי גן: PVC, קנבס, כותנה או ברזנט סינתטי. החברה מבצעת תפירת ברזנטים לרהיטי גן שונים: כיסוי לשולחן גינה, כיסוי נדנדות, כיסוי מערכות ישיבה וכן הלאה.

הברזנטים המיועדים לצורך זה מגיעים במבחר צבעים, וניתן להכין מהם גם גג מגן לאזור בו מוצבים הרהיטים אם בדמות שמשיות או גג נגד גשם המורכב על הפרגולה. ברוגט ברומטקס מציעים גם שירות לחידוש שמשיות וסוככים שבדיהם התבלו בשמש ברבות השנים או כל כיסוי ריהוט לגן אחר.

 

gan4 gan5 gan6

 

כיסוי ריהוט לגן – למה דווקא בד ברזנט?

 

הברזנטים הינם בדים אטומים, בעלי צפיפות סיבים גבוהה, המונעים חדירת מים ובכך מגנים על הרהיטים מרטיבות. בעיית הרטיבות בחצר אינה בלעדית לעונת הגשמים, שכן גם בעונות חמות יותר נרטבים רהיטי הגן מדי יום בשל טל הלילה. הברזנטים גם יוצרים חוצץ איכותי ומגן מקרינת שמש ישירה, וכך מונעים דהייה של צבע הרהיט ופגיעה במראה הנאה שלו בשל ספיגת הקרינה האולטרא-סגולה יום אחר יום במשך שנים ארוכות.

 

כיסוי לרהיטי גינה מבית ברוגט ברומטקס המגן האולטימטיבי

 

הכיסוי שומר עליהם מפני התבלות ודהייה ומאריך את אורך חייהם. כל זאת מבלי הצורך לשנע את הרהיטים למקום מבטחים מוגן בכל יום גשם, רק לפרוש אותו והרהיטים מכוסים מכל פגע שמש, גשם, שלג או טל.

לקבלת מידע נוסף צור קשר בטלפון 03-9222086 או מלא טופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

טלפון(חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

קובץ מצורף

תוכן ההודעה

תפריט