כיסוי לארגזי חול

 

זהירות מארגזי חול בגני ילדים!

 

ארגז החול שבגן נראה כמקום תמים ומהנה למשחק עבור ילדים רכים בשנים, אך בין גרגירי החול לעתים מסתתרות בעיות תברואתיות לא נעימות – ביניהם מחלת הגזזת הוותיקה. כיסוי לארגזי חול בגני ילדים ובמגרשי משחקים לאחר שעות הפעילות יכול לשנות את התמונה מקצה אל קצה: כיסוי לארגזי חול מברזנט, והכל נראה אחרת.

 

 

send1

 

אנו מספקים כיסוי לארגזי חול באזורי המרכז ובכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

 

מחלת הגזזת מפתיעה בשנים האחרונות בקאמבק לא צפוי:

 

מחלה פטרייתי זאת, שהיתה נפוצה בארץ בתחילת המאה ה-20 עד שהוכחדה, לפתע הופיעה מחדש במאה ה-21. זו אינה מגפה כבעבר, אך לאחרונה הופיעו עוד ועוד דיווחים על מקרי גזזת בקרב ילדים בגני ילדים שונים – מירושלים וצפת ועד יישובי השרון. ההפתעה היתה רבה, שכן זו מחלה המזוהה עם מדינות עולם שלישי. אולם אז התגלה הגורם האפשרי לשובה: ארגז החול התמים.

 

גזזת בארגז החול

 

הפטרייה היוצרת את המחלה מגיעה בדרך כלל מפרוותם של כלבים או חתולים שנפגעו ממנה. ארגז החול – חדיש ומטופח ככל שייראה – מופקר שומם ופתוח לאחר שעות הפעילות בשל היעדרו של כיסוי לארגז חול, ומושך בעלי חיים העושים בו את צרכיהם או חופרים בתוכו. מכאן מגיעה הפטרייה אל החול. הילדים הקטנים משחקים בו ולעתים אף מכניסים אותו לפיהם, וכך נדבקים בגזזת.

המחלה הפטרייתית יוצרת כתמים אדמדמים טבעתיים מעקצצים או כתמים קשקשיים, בעיקר על הראש (ולכן המחלה מכונה "פטרת הראש"), אך גם במקומות נוספים בגוף כגון הזרועות או הציפורניים. היווצרות הכתם בקרקפת מלווה לעתים גם בנשירת השיער בתוכו.

זוהי מחלה שאינה נעימה, מחייבת טיפול תרופתי והינה מדבקת מאוד – אם במגע עם החולה או בהעברת חפצים נגועים כמו מסרק וכרית. כאשר היא מתפשטת מאוד נוצרות קרחות בשיער או כתמים מגרדים רבים על הגוף, ואף להתנפחויות בבלוטות הלימפה.

 

send2

 

כיסוי לארגזי חול – לעצור את הגזזת

 

גם גן חדש יכול ליפול קורבן להתפשטות גזזת בארגז החול. צריך, כמובן, להקפיד על החלפת החול בארגז בכל גן ילדים פעמיים בשנה, אולם אין זה מספיק. כדי למנוע את הסכנות התברואתיות מלכתחילה, כדאי לחסום את הגישה לחול עבור בעלי חיים משוטטים אשר נכנסים לשטח הגן – וזאת על ידי כיסוי לארגזי חול מברזנט.

 

כיסוי לארגזי חול מברזנט מאפשר לסגור את הארגז הרמטית לאחר שעות הפעילות, וכך למנוע מגע של חתולים וכלבים משוטטים עם החול, כמו גם את עשיית צרכיהם בתוכו, שהינה הגורם הראשון במעלה ליצירת זיהומים טפיליים בחול. חסימת אזור זה, האטרקטיבי עבורם כל כך בשל החול הרך, על ידי כיסוי לארגזי חול מברזנט, תבטיח לילדיכם משחק נעים, היגייני ובריא יותר.

 

ברוגט ברומטקס – הפתרונות כולם כבר אצלנו!

לקבלת מידע נוסף צור קשר בטלפון 03-9222086 או מלא טופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

טלפון(חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

קובץ מצורף

תוכן ההודעה

תפריט