כיסויים לרכב

בחודשי הקיץ אנו מסתובבים הרבה בגלל שמזג האוויר נותן לנו את האפשרות לזה. אנו נוסעים לכל מני מקומות אם זה בלוי או לעבודה ביום אבל כמעט תמיד שוכחים פרט קטן אבל די חשוב, והוא השמש. אותו כדור אש שאנו צריכים בשביל לחיות, גם יכול לגרום לעוד דברים לא כל כך נחמדים. למשל: אנו מחנים את המכונית ויוצאים לעיסוקנו, שאנחנו מוכנים לחזור הביתה אנו חוזרים למקום החניה, נכנסים לרכב ומגלים שעכשיו זה יותר תנור על גלגלים מאשר רכב. יש פתרון לבעיה זאת והוא נקרא כיסויים לרכב, או בשם אחר ויותר נפוץ, שמשוניות. זה הוא חומר אטום לחום ושומר על הרכב מפני קרני השמש.

 

אנו מספקים כיסויים לרכב מכל הסוגים באזורי המרכז ובכל הארץ

התקשרו עכשיו 03-9222086 ותקבלו שירות אדיב ומקצועי

 

כיסויים לרכב

כיסויים לרכב

 

כיסויים לרכב – פתרון לכל בעיה

 

ברוב המקרים, כיסויים לרכב מגיעים בצורת חתיכה של בד גדולה שאיתה מכסים את כל הרכב גם באורכו וגם ברוחבו. הכיסוי שומר לא רק על טמפרטורת הרכב, אלא גם ממקרים בהם שהחניה היחידה שמצאנו, נמצאת מתחת לעץ מסוג כזה הוא אחר,שעכשיו זאת העונה שבו פירותיו בשלים ונופלים דווקא על הרכב שלנו. כיסויים לרכב עוזרים למנוע את המקרים האלו ועוד המון אחרים. בברוגט אנו נדאג לפתור את הבעיה בצורה המהירה והמקצועית ביותר, עם הבנה שכל מקרה הוא שונה.

 

כיסויים לרכבים מסוגים שונים

 

בימנו יש המון סוגי רכבים שנוצרים על ידי כל מיני חברות, לשימושים שונים. למשל: רכבי כביש רגילים, רכבי לשטח לטיולים, וכמובן רכבים למטרת עבודה. כל אחד מהרכבים צריכים כיסוי. דוגמא אחת היא: המשאית, רכב גדול וכבד, שמטרתו היא להעביר דברים כבדים ממקום למקום. אותו חפץ כבד מונח בחלקה על האחורי של המשאית או בארגז. יש המון סכנות בעברה של החפץ בלי מכסה כלשהו. בגלל סיבה זאת צריך מוצר שיכול לכסות שטח גדול בצורה כזאת שהוא גם חזק וגם גמיש לצורות של החפץ שאותו מעבירים. זו היא רק דוגמא אחת מבין רבות לשימוש על ידי כיסויים לרכב. בברוגט אנו נימצא את הפתרון על ידי המידע שהלקוח ייתן לנו במהירות ובמקצועיות וכמובן באדיבות.

לקבלת מידע נוסף צור קשר בטלפון 03-9222086 או מלא טופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

טלפון(חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

קובץ מצורף

תוכן ההודעה

תפריט